Informácie o zákazníkovi

Ďakujeme, že pristupujete zodpovedne a včas stornujete svoju objednávku a tak predídeme zbytočným naťahovačkám. 

Zadajte informácie ktoré ste uviedli pri objednávke na  www.vikea.eu , www.vikea.sk , www.eshop.vikea.eu 

Meno a Priezvisko
Kontaktné info
Informácie o objednávke
Ochrana osobných údajov
  1. Pri nakladaní s osobnými dátami sa prevádzkovateľ zaväzuje riadiť zákonom č. 428/2002 Zb. z. o ochrane osobných údajov a v súlade s nariadením EU (General Data Protection Regulation) GDPR. Celé znenie nájdete tu.
  2. Prevádzkovateľ sa zaväzuje, že údaje, ktoré mu kupujúci poskytne slúžia výlučne pre potreby predávajúceho súvisiace s plnením záväzkov vyplývajúcich z kúpnej zmluvy. 
  3. Žiadosť o vymazanie osobných údajov zákazník nájde tu. Údaje používané v účtovníctve (daňový doklad) nemôžu byť vymazané z dôvodu uchovania účtovníctva stanovené zákonom.
Stručné pravidla
  1. Odoslaním formulára záväzne stornujete svoju objednávku.
  2. Ak ste objednaný tovar medzičasom zaplatili a mi sme ešte neodoslali Vašu objednávku, aj v takomto prípade pošlite stornovanie. Mi Vám obratom pošleme späť plnú sumu ktorú ste zaplatili.
  3. V prípade ak objednávka bola zaplatená a zároveň z našej strany odoslaná, pošlite stornovanie a obratom pošlite objednaný tovar naspäť na našu poštovú adresu. Pozor: Balík neotvárajte, len prelepte adresný štítok a odošlite naspäť. V takomto prípade nikto nemá nárok na vrátenie poštovného.
Powered by BreezingForms